Carstvo čokolade

U petak, 29. svibnja 2015. godine, djelatnici naše škole otputili su se na jednodnevno putovanje u Austriju.

Najprije su u Riegersbergu posjetili tvornicu čokolade Zotter gdje su mogli neograničeno uživati u najrazličitijim okusima čokolade svih vrsta.

Uz tvornicu nalazi se „Essborer Tiergarten“ zoološki vrt i zabavni park gdje su vidjeli razne zanimljive životinje i uživali u ljepotama prirode.

Potom su svoj put nastavili u smjeru Graza, po veličini drugog  grada u Austriji.

Tamo su se neki vozili uspinjačom, a oni hrabriji i odvažniji popeli su se stepenicama na Schlossberg odakle se pruža prekrasan pogled na panoramu cijelog grada.

Ovo krasno putovanje svakako će pamtiti, ako po ničem drugom, ono po odličnoj austrijskoj čokoladi.

objavio: Igor Derdić   datum: 4. 6. 2015.