Međuopćinsko natjecanje u rukometu

U petak, 27.11.2015., održano je međuopćinsko natjecanje u rukometu u Novom Marofu. Sudjelovala je muška i ženska ekipa naše škole.

Nažalost, naši učenici su izgubili od OŠ Breznički Hum i OŠ Novi Marof te osvojili 3. mjesto. Za mušku ekipu nastupali su: Leon Rabuzin (6.a), Lovro Bujanec, Florijan Kos, David Pantaler, Andrija Potrebica i Josip Tomić (7.a), Borna Matkun (7.b) te Leonardo Grabar, Borna Posavec i Anđelko Potrebica (8.a).

U ženskoj skupini, naše su učenice izgubile od OŠ Novi Marof i osvojile 2. mjesto. Za žensku ekipu nastupale su: Karla Čavlek (6.a), Lana Tomas i Jelena Vugrinec(7.a), Jana Huzjak i Mirta Košćak (7.b), Marija Magdalena Ratković, Antonela Svetec i Ana Vukalović (8.a) te Lea Rissi (8.b).

Čestitamo učenicima i učitelju Mariju Sremcu na sudjelovanju!

objavio: Igor Derdić   datum: 1. 12. 2015.