Božićna radionica u PŠ Petkovec

Već tradicionalno, unatrag nekoliko godina, u Područnoj školi Petkovec učiteljice Jelica Korotaj i Natalija Bešenić uoči Božića održavaju božićne radionice. Tako su i ove godine, 16. prosinca pozvale sve roditelje i učenike da se odazovu ovoj radionici.

Pod vodstvom učiteljica, učenici su uz pomoć svojih roditelja, izradili razne ukrase kojima će kasnije kititi božićnu jelku kao i ukrasiti ostale dijelove škole. Učiteljice su ovo predbožićno vrijeme iskoristile za ugodno i neformalno obiteljsko druženje sa svojim učenicima i njihovim roditeljima.

Svi su uživali i aktivno sudjelovali u ovim zanimljivim i kreativnim radionicama, a mnogi sudionici su dobili nove ideje kako ove godine ukrasiti božićnu jelku i kuću.

objavio: Igor Derdić   datum: 19. 12. 2015.