Božićna priredba

Prvo polugodište završili smo u svečanoj i veseloj atmosferi. U školskoj dvorani, 23. prosinca,  učenici su sa svojim mentorima pripremili kratki božićni program i ponovno pokazali svoje umijeće glume, glazbe i plesa.

Prisjetili smo se kako Božić nije samo vrijeme poklona i materijalnih stvari, već je Božić vrijeme ljubavi, mira i obitelji. Cilj nam je bio da to usadimo u srca svih prisutnih i da s naše priredbe ponesu pa makar i samo malo božićnog duha, a nadamo se da smo u tome uspjeli.

Nakon održanog programa uslijedile su dvije nogometne utakmice između učenika 8.b i 7.b te 8.a i 7.a razreda. Utakmice su završile rezultatom 4:0 za 8.b razred, te 3:2 za 8.a razred. Konačni pobjednici znat će se krajem školske godine kad će biti održana i posljednja utakmica koja će iznjedriti pobjednika.

objavio: Igor Derdić   datum: 3. 1. 2016.