Županijska natjecanja

Završena su sva natjecanja na razini škole, a naši učenici, kao i svake godine, uspješno su se plasirali na daljnje, županijsko natjecanje.

Sudjelovali su na županijskom natjecanju iz matematike u IV. OŠ Varaždin, koje je održano 23. veljače i osvojili sljedeća mjesta:

Filip Križanić (6.b) – 1. mjesto

Marko Dvorski (6.b) – 2. mjesto

Nika Đuras (4.b) – 16. mjesto.

Filip Križanić je pohvaljen od strane komisije za Županijsko natjecanje te istaknut kao jedan od najuspješnijih natjecatelja.

Županijsko natjecanje iz engleskog jezika održano je u OŠ Beletinec,  24. veljače i naše učenice su osvojile sljedeća mjesta:

Emanuella Klekar (8.b) – 16. mjesto

Lara Hrastić (8.a) – 21. mjesto

Lea Rissi (8.b) – 23. mjesto.

Županijsko natjecanje iz geografije održano je 29. veljače, a sudjelovao je Filip Križanić (6.b) i osvojio 8. mjesto.

Čestitamo svim učenicima na sjajnim rezultatima kao i njihovim mentorima (Zlatko Čmigović, Jozo Rajič, Ksenija Šimunović, Aleksandra Martinović, Drago Ilić) te im želimo plasman na daljnje natjecanje.

objavio: Igor Derdić   datum: 10. 3. 2016.