Učenička zadruga „Topličnjak“ sudjelovala na Županijskoj smotri

U subotu, 23. travnja 2016., održana je 20. Županijska smotra učeničkih zadruga Varaždinske županije u OŠ Martijanec u Martijancu . Geslo smotre je bilo: Kad se male ruke slože, sve se može.

Našu učeničku zadrugu „Topličnjak“, predstavile su zadrugarke: Antonella Klekar, Gloria Linzi, Katarina Kopjar, učenice 7.b razreda te Ivana Prstec i Karla Bešenić, učenice 6.a razreda. Uz pomoć voditeljica – Ivančice Svetec (voditeljica zadruge) i Bojane Polansky (voditeljica sekcije) zadrugarke su estetski primamljivo uredile štand, a voditeljice su se pobrinule kako bi sve proteklo u što boljem redu.

Cure su predstavile naše sekcije (kreativna i  pirografija) i prezentirale štand koji su krasili mnogobrojni ukrasi, prozor s pogledom na lijepe zelene brežuljke, stari ormar s nakitom, cvijeće izrađeno od papira bombona, anđeli, svijećnjaci i čuturice.

Svi navedeni proizvodi naše zadruge mogli su se i kupiti na štandu po pristupačnim cijenama.

Po mišljenju i sudu ocjenjivačke komisije iz Zagreba (Hrvatska udruga učeničkih zadruga) naša zadruga „Topličnjak“ osvojila je 35 od sveukupno mogućih 50 bodova.

objavio: Igor Derdić   datum: 27. 4. 2016.