Zelena zastava

Znamo da je naša škola još 2008. godine, dobila status Međunarodne eko-škole, međutim, taj status treba obnavljati svake dvije godine, pa je ga tako i ove, 2016., naša škola ponovno obnovila i produžila.

Učiteljica, Ana Vuković, predala je zahtjev za obnavljanje statusa Eko škole, a svečana dodjela Zelene zastave održana je u petak, 13. svibnja 2016., na Zagrebačkom velesajmu, kojem su prisustvovale učiteljica Ana Vuković i defektologinja Gabrica Dvekar Bešenić. S ponosom možemo reći da  je ove godine, našoj školi, već po četvrti put potvrđen status Eko škole – srebrni status.

Svečana dodjela certifikata i dizanje Zelene zastave obilježit će se 31. svibnja, na proslavi Dana škole u prisustvu učenika,  roditelja, djelatnika škole te lokalne zajednice.

Ovime potvrđujemo i dokazujemo da na temelju brojnih ekoloških projekata  i programa koje provodimo u našoj školi, svi zajedno, doprinosimo i podižemo ekološku svijest.

objavio: Igor Derdić   datum: 18. 5. 2016.