Priredba za dobrodošlicu đaka prvaka!

Prigodnim programom za đake prvake,ostale učenike,roditelje i djelatnike škole veselo je i svečano započela nova školska godina u OŠ Antuna i Ivana Kukuljevića Varaždinske Toplice.

Na samom je početku ravnateljica Goranka Štefanić zaželjela dobrodošlicu prvašićima i njihovim roditeljima,a zatim i ostalim učenicima i djelatnicima škole. Pročitala je i razrednike svakog razrednog odjela u školi i svima zaželjela uspješnu novu školsku godinu. Predstavnica Društva naša djeca donijela je poklone za prvašiće koji su uručeni njihovim razrednicima Jozi Rajiču i Mirjani Bartolić.

Nakon govora ravnateljice svi su nazočni mogli uživati u veselom i kreativno osmišljenom programu učenika 5.a i 5.b razreda koji su pripremili za dobrodošlicu i ohrabrenje đaka prvaka. Učenici su pokazali svoje vještine u recitiranju, scenskim igrama, tamburaškim i plesnim točkama.

Svim učenicima i učiteljima želimo uspješnu novu školsku 2016./2017. godinu!

U PŠ Petkovec povodom prvog dana nastave održana je priredba dobrodošlice za  prvašiće.

Program su pripremili učenici 2. i 3.. razreda pod vodstvom učiteljica Natalije Bešenić i Jelice Korotaj. Uz pjesmu i ples stvoreno je veselo ozračje  te dobar početak nove školske godine.

objavio: Igor Derdić   datum: 6. 9. 2016.