Uključenje škole u projekt "Oni to mogu"

Učitelji i učiteljice naše škole su 5.IX. 2016. na sjednici Učiteljskog vijeća upoznati s uključenjem škole u projekt „Oni to mogu“.

Tom nas je prilikom na sjednici iznenadio svojom prisutnošću uvijek razigrani i duhovit gospodin Siniša Cmrk koji je predstavio program Udruge za osposobljavanje djece s posebnim potrebama kao i sam projekt „Oni to mogu“.

Djeca s posebnim potrebama sama su spremala bezglutenski obrok za sve učitelje u svojem posebnom kamionu s improviziranom kuhinjom. Učitelji su uživali u ukusnim pohanim bezglutenskim palačinkama koje su im posluživala sama djeca.

Dogovoren je nastavak projekta na Dan zahvalnosti za plodove zemlje kada će učenici s posebnim potrebama pripremati i servirati obrok za sve đake naše škole. Priključit će im se i učenici našeg Posebnog odjela.

objavio: Igor Derdić   datum: 6. 9. 2016.