Otvorenje dječjeg igrališta u školskom dvorištu

Prošlog je tjedna završeno postavljanje dječjeg igrališta u školskom dvorištu OŠ Antuna i Ivana Kukuljevića, Varaždinske Toplice.

Učenici naše škole odsada će moći uživati u bezbrižnoj igri i opustiti se nakon višesatnog sjedenja u školskim klupama. Dječje igralište posebno je razveselilo učenike putnike koji će sada čekanje autobusa moći provesti u igri na otvorenom.

Igra djeci jača duh i tijelo, razvija brojne vještine, radoznalost, kreativnost, društvenost, originalnost, a povrh svega toga, igra stvara mnoštvo malih i velikih doživljaja i dječjih osmjeha!

Postavljanje dječjeg igrališta omogućili su brojni donatori novčanim sredstvima.Ovim putem zahvaljujemo na nesebičnoj pomoći: HEP (Zagreb), TRAKOSTYAN TOURS (Varaždinske Toplice), VIZOR d.o.o. (Varaždin), TTI d.o.o.(Varaždinske Toplice), METAL OBAD d.o.o. MG OBAD (Donja Poljana), BON-TON d.o.o. (Novi Zagreb), PEGI d.o.o. (Varaždinske Toplice), NET COMPUTERS, DAVOR VARGA (Trnovec).

Koliko je otvorenje dječjeg igrališta izmamilo dječjih osmjeha, najbolje pokazuju sljedeće fotografije.

objavio: Igor Derdić   datum: 26. 9. 2016.