Božićna čestitka topličkih učenika županu na njemačkom jeziku

Već tradicionalno, uoči božićnih blagdana, učenici naše škole posjećuju Županijsku palaču te svim dužnosnicima i zaposlenicima pjevaju božićnu čestitku na njemačkom jeziku.

I ove su godine u petak, 16.prosinca 2016., članovi Dječjeg tamburaškog orkestra pod vodstvom mentora Zlatka Pipleka te učenici koje je pripremala učiteljica njemačkoga jezika Mara Malenica za pjevanje na njemačkome jeziku, pjevanjem božićnih pjesama stvorili pravi božićni ugođaj u Županijskoj palači. S njima je Županijsku palaču posjetila i ravnateljica topličke škole Goranka Štefanić.

Učenici su sa svojim učiteljima i ravnateljicom škole županu Varaždinske županije Predragu Štromaru, njegovu zamjeniku Alenu Kišiću te svim zaposlenicima zaželjeli sretne i mirom ispunjene božićne i novogodišnje blagdane. Župan Predrag Štromar zahvalio se učenicima na posjeti te im zaželio mirne i vesele nadolazeće školske praznike. Zamjenik župana Alen Kišić pohvalio je ravnateljicu i učitelje topličke škole te sve učenike koji ostvaruju značajne uspjehe na mnogim domaćim i međunarodnim natjecanjima.

Na kraju susreta učenici su županu Štromaru i njegovu zamjeniku Kišiću zahvalili na srdačnoj dobrodošlici te mu u znak sjećanja uručili prigodan poklon, a posjet su ovjekovječili zajedničkim fotografiranjem.

Nakon programa učenici su s učiteljima prošetali gradom i uživali u razgledavanju Božićnog sajma,a zatim su na Kapucinski trg otišli klizati. Zanimljiv dan završen je posjetom Cinestaru gdje su pogledali film Čudesne zvijere i gdje ih naći u kojem su istražili novu eru čarobnjačkog svijeta.

Umorni, ali sretni i ispunjeni pozitivnim dojmovima vratili su se kućama u kasnim poslijepodnevnim satima.

objavio: Igor Derdić   datum: 19. 12. 2016.