Humanitarna akcija "Socijalna samoposluga" u našoj školi

U našoj je školi u vrijeme Došašća trajala humanitarna akcija „Socijalna samoposluga“. Akciju su organizirali Franjevački svjetovni red i Franjevačka mladež, a u našoj su je školi vodile časna Bonita Kontent i vjeroučiteljica Ivančica Svetec. Cilj je akcije bio darovati živežne namirnice, higijenske potrepštine i druge artikle koji će se u obliku paketa uručiti socijalno ugroženim građanima. U petak, 23.prosinca 2016. su volonteri „Socijalne samoposluge“ Vedran Kaniški i Srećko Šešet odvezli prikupljene namirnice i higijenske potrepštine.

Ovo je samo jedna od humanitarnih akcija u kojoj su naši učenici pokazali da uistinu imaju veliko srce jer su svoju radost podijelili sa siromašnima,bolesnima, potrebitima i napuštenima.

objavio: Igor Derdić   datum: 24. 12. 2016.