ZAHVALNI ZA PLODOVE ZEMLJE

Uz blagoslov topličkog svećenika djeca, roditelji i učitelji obilježili su Dan zahvalnosti za plodove zemlje i ove godine.

Svečanošću Dana kruha, uz molitvu, blagoslov i simbolično blagovanje kruha zahvaljujemo Bogu odnosno prirodi na svim plodovima, radostima, uspjesima i darovima kojima smo tijekom godine,kao narod i kao pojedinci bili podareni.

U školskim prostorima postavljene su izložbe plodova zemlje topličkoga zavičaja, kruha i krušnih proizvoda, različitog sjemenja i plodova zemlje, a ono najbolje predstavljat će našu školu na Županijskoj smotri.

Svečanost su svojim kratkim programom upotpunili učenici literarnih družina nižih i viših razreda pod vodstvom učiteljica Ane Lodete, Bisreke Bešenić i Mirele Glavnik izvevši prigodne recitale.

objavio: Ana Vnučec   datum: 13. 10. 2010.