Četvrtaši naše škole slušali o pubertetu

U ponedjeljak su u topličkoj školi učenici četvrtih razreda slušali predavanje Rast i razvoj ljudskog tijela od začeća do puberteta.

U okviru provođenja Zdravstvenog odgoja učiteljice 4.a i 4.b razreda Ružica Hrženjak i Melita Arzon ugostile su patronažnu sestru Danicu Katalenić koja je nizom praktičnih primjera, slikama i razgovorom nastojala učenicima približiti razdoblje fizičkih promjena,sazrijevanja i  svojeglavosti u kojem mladi traže svoje mjesto u svijetu odraslih. Pubertet, promjene u pubertetu, higijena tijela u pubertetu, bavljenje sportom, pravilna prehrana, ovisnosti i vršnjačko nasilje samo su neki od pojmova o kojima su učenici slušali i raspravljali na satu razrednog odjela.

Zahvaljujemo patronažnoj sestri Danici Katalenić što surađuje sa svim razrednicima naše škole i kao predavač pomaže u ostvarivanju tema iz Zdravstvenog odgoj.

objavio: Igor Derdić   datum: 7. 2. 2017.