Dječji tamburaški orkestar naše škole nastupio na otvorenju skupa pedagoga

Prošlog je tjedna u hotelu Minerva održan dvodnevni međužupanijski skup pedagoga. Na skupu je sudjelovalo stotinjak pedadoga osnovnih škola Varaždinske, Međimurske i Zagrebačke županije. Tema skupa je bila "Suradnja obitelji i škole: Obitelji i neki od njihovih novih pristupa u suradnji sa školom."

Skup su pozdravnim govorima otvorili Damir Mihalić, ravnatelj bolnice i Senka Soldet, viša savjetnica za stručne suradnike pedagoge.

Na otvorenju skupa pedagozi su mogli poslušati nastup Dječjeg tamburaškog orkestra topličke škole koji su izveli Karišik zagorskih pjesama, Zdrav nam budi, vesel budi“( solistica Laura Kanešić, 6.a razred) i Žena muža u obradi Milana Jadrošića.  Tamburašli orkestar je vodio i uvježbao učitelj glazbene kulture Zlatko Piplek.

Tekst: Novinarska grupa (Sanja Habek)

Fotografije: Lorena Valent, 7.a

objavio: Igor Derdić   datum: 27. 2. 2017.