Učenici naše škole sudjelovali na Fašniku u Varaždinskim Toplicama

Veselo je i  zabavno bilo u nedjelju, 26.veljače, ispred topličke škole odakle je krenula povorka maškara na Topličkom fašniku. Povorka se prošetala ulicama grada pjevajući i plešući sve do glavnog gradskog trga gdje su se svi sudionici mogli predstaviti kratkom točkom.

U povorci su sudjelovali i učenici topličke škole u pratnji svojih razrednika,a znatiželjni posjetitelji su i ove godine mogli uživati u kreativno odabranim kostimima i točkama kojima su se predstavili.

Nakon predstavljanja svojih točaka svi su se sudionici mogli okrijepiti toplim čajem i neizostavnim krafnama.

Pozivamo učenike da i u utorak, 28.veljače na školskim hodnicima pokažu svoju maštovitost i barem na jedan dan postanu ono što su oduvijek željeli.

Tekst i fotografije: Sanja Habek

objavio: Igor Derdić   datum: 27. 2. 2017.