Gledanjem kazališne predstave Hrabri mornar naši učenici su obilježili Tjedan smijeha

Učenicima topličke škole je petak, 10. ožujka protekao u znaku smijeha jer su u Kongresnoj dvorani hotela Minerva uživali u predstavi Hrabri mornar redateljice Petre Radin u izvedbi kazališta Tvornica lutaka. Na taj su način sudjelovali u obilježavanju Tjedna smijeha, festivala u organizaciji Kerekesh Teatra.

Kroz kazališnu su se priču i mali i veliki učenici mogli prisjetiti jednog od najpopularnijih likova crtanih filmova, Popaja. I u predstavi je naglašena važnost aktualnosti priče pa su tako likovi smješteni u današnje vrijeme i u naše podneblje, otok Zlarin.

Svojom iskrenošću i direktnošću Popaj nam je ukazao na temeljne vrijednosti i važnost humora u svakodnevnom životu.

Dobra gluma, humor i svevremenski lik Popaj nikoga nisu ostavili ravnodušnim, stoga svakako preporučujemo pogledati ovu dječju predstavu.

Tekst i fotografije: Sanja Habek (Novinarska grupa)

objavio: Igor Derdić   datum: 10. 3. 2017.