Radionica Prometna Učilica u topličkoj školi

I ove su školske godine u topličkoj školi provedene radionice Prometna Učilica o sigurnijem sudjelovanju djece u prometu. Riječ je o radionici o poznavanju prometnih propisa koju zajednički organiziraju: Nacionalni program sigurnosti cestovnog prometa, Ministarstvo znanosti i obrazovanja i CARnet.

Radionice su provedene 2. i 3. studenoga u informatičkoj učionici na računalima koje imaju pristup internetu, a vodili su ih predavači Prometne Učilice. Sudjelovali su svi učenici od 1.do 8.razreda, trajale su jedan školski sat za svaki razred, a slušali su predavanja o važnosti prometne kulture te poznavanja i pridržavanja prometnih propisa za sigurnost.

Uz obuku vozača bicikla i Školsku prometnu jedinicu, Prometna Učilica je još jedan pokazatelj koliko toplička škola pridaje važnosti poznavanja prometnih propisa i sigurnosti djece u prometu.

Tekst: Novinarska skupina (Sanja Habek)

objavio: Igor Derdić   datum: 3. 11. 2017.