Toplička škola na svečanosti proglašenja pobjednika projekta Najljepši školski vrtovi

Ove je školske godine toplička škola po prvi puta sudjelovala u HRT-ovu ekološko-obrazovnom projektu Najljepši školski vrtovi. Svečano proglašenje pobjednika se održalo 24.studenoga 2017. godine na Hrvatskoj radioteleviziji u Zagrebu.

U projektu sudjeluju učenici osnovnih i srednjih škola, učeničkih domova, djeca iz dječjih vrtića te polaznici centara za odgoj, obrazovanje i rehabilitaciju, a u vrtovima koje su sami oblikovali i uredili uče voljeti prirodu te prepoznavati vrijednost i ljepotu podneblja u kojemu žive.

Za svoj trud i rad učenici i učitelji topličke škole dobili su zahvalnicu za sudjelovanje, a primili su je voditelji školskoga vrta „Vrtek“ Ivančica Svetec, Branko Ražov i Miro Vuković.

Kako je izgledalo svečano proglašenje pobjednika, možete pogledati na snimci koja će biti emitirana na HRT 4, 3. prosinca 2017. u 10h.

Tekst: Sanja Habek (Novinarska skupina)

objavio: Igor Derdić   datum: 27. 11. 2017.