Dora Dugački osvojila 2. nagradu na natječaju Vatrogasne zajednice Varaždinske županije

Učenica 1.a razreda Dora Dugački sa svojom je učiteljicom Ružicom Erić sudjelovala na svečanosti u Vatrogasnom domu u Varaždinu kako bi primila nagradu  i zahvalnicu za sudjelovanje u nagradnom natječaju Vatrogasne zajednice Varaždinske županije.

Naime, Dora je napisala pjesmu "Požar u tvornici" i osvojila 2. nagradu u kategoriji literarnih radova učenika osnovnih škola. Povjerenstvo za ocjenjivanje radova ocijenilo je sedamdesetak pristiglih radova i izabralo najbolje u kategorijama likovnih i literarnih radova na temu vatrogastva i zaštite od požara.

Čestitamo Dori i njezinoj mentorici sa željom da im nagrada bude poticaj za daljnje pisanje.

Tekst: Novinarska skupina

objavio: Igor Derdić   datum: 29. 5. 2019.