Škola u prirodi četvrtih razreda

Učenici četvrtih razreda Osnovne škole Antuna i Ivana Kukuljevića iz Varaždinskih Toplica te njihove učiteljice Mirela Glavnik i Lucija Pokos 29. svibnja 2019. krenuli su na otok Rab gdje su imali organiziranu školi u prirodi.

Učenici i učiteljice su bili smješteni u dječjem odmaralištu Varaždin gdje su ih dočekali voditeljica objekta, animatori i osoblje  Osim što ih je vrijeme poslužilo pri realiziranju programa, učenici su imali školu plivanja te mnoštvo zabavnih aktivnosti koje su im pripremili animatori.

Razgledavali su grad Rab, kušali su i sudjelovali u izradi rapske torte i posjetili su velebitski zaljev Zavratnica. Učenici i učitelji su se 2. lipnja 2019. vratili u Varaždinske Toplice zadovoljni i puni dojmova .

Tekst i fotografije: Lucija Pokos

objavio: Igor Derdić   datum: 10. 6. 2019.