Svečanost dodjele svjedodžbi učenicima osmih razreda

Na svečan su način 28. lipnja 2019. godine učenicima osmih razreda podijeljene svjedodžbe o završetku osnovne škole.

Svečanost je počela intoniranjem himne Lijepa naša, a nakon toga uslijedilo je obraćanje razrednika 8. a i 8. b odjela nazočnim učenicima i Učiteljskome vijeću. Razrednici su izvjestili nazočne o rezultatima u učenju, nagradama i konačnom uspjehu na kraju osmog razreda.

Nakon obraćanja razrednika uslijedila je podjela svjedodžbi, a na kraju se prigodnim govorom svim nazočnima obratila ravnateljica škole Goranka Štefanić. Zaželjela je osmašima uspješan upis u željenu srednju školu te je naglasila da im je naša škola uvijek otvorena za suradnju i podršku.

Osmaši su se pak od svih učenika, učitelja i djelatnika topličke škole oprostili zadnji dan nastave, 14. lipnja. Pripremili su poseban program, a posebno emotivno bilo je čitanje pisama zahvale svim učiteljima, razrednicima i ravnateljici.

Zadnji je dan nastave ravnateljica škole Goranka Štefanić svim učenicima, koji su sudjelovali na natjecanjima i postigli opažene rezultate, uručila nagrade, priznanja i zahvalnice. Osim učenika, nagrade i zahvalnice dobili su i  svi mentori za vrstan rad s učenicima i uspješno sudjelovanje na natjecnjima.

Tekst i fotografije : Sanja Habek

objavio: Igor Derdić   datum: 28. 6. 2019.