Toplički učenici svečano dočekali prvašiće

Već tradicionalno prvi dan nastave u topličkoj školi započinje priredbom dobrodošlice za đake prvake i njihove roditelje. Na početku svečanosti svim se prisutnima obratila ravnateljica Goranka Štefanić i zaželjela je dobrodošlicu prvašićima i njihovim roditeljima i svim ostalim učenicima i djelatnicima škole. Upoznala je učenike i roditelje s razrednicima i učiteljima svih nastavnih predmeta te informirala o reformi kojom su ove godine obuhvaćeni 1., 5. i dijelom 7. razredi.

Svoju kreativnost i umijeće u glazbenim i scenskim točkama pokazali su učenici 5.a i 5.b razreda, a pripremile su ih Mirela Glavnik i Natalija Bešenić, učiteljice koje su otpratile svoje dosadašnje đake u 5. razred, a s veseljem dočekale prvašiće. Osim što su prvašići uživali u priredbi , uzbuđenje nisu krili niti kada su ih učiteljice prozvale, a prisutni pozdravili i ohrabrili pljeskom.

U ime Društva „Naša djeca“ Varaždinske Toplice, Smirna Turkalj  podijelila je crtančice za najmlađe koji su uručeni njihovim razrednicima. Predsjednica DND -a  zaželjela je svima uspješnu novu školsku godinu, a prvašićima poručila kako im školovanjem počinje najljepši period u životu.

Tekst: Novinarska skupina (Sanja Habek)

Fotografije: Igor Derdić

objavio: Igor Derdić   datum: 9. 9. 2019.