Predstavnica Vijeća učenika topličke škole sudjelovala u kićenju jelke u Varaždinu

U subotu, 30.studenoga 2019. prigodnim programom i kićenjem jelke u atriju Županijske palače na svečan je način obilježen početak adventa.

Našu je školu, u pratnji ravnateljice Goranke Štefanić i pedagoginje Valentine Bolčević Novak, predstavljala članica Vijeća učenika Tina Šebrek. Ona je zajedno s učenicima ostalih škola Varaždinske županije kitila božićnu jelku u atriju Županijske palače.

Nakon obraćanja župana i posebne savjetnice župana Varaždinske županije  učenici su dobili ukras s privjesnicom svoje škole kojim su okitili jelku.   Okupljeni su mogli uživati i u prigodnom programu koji su izveli učenici OŠ Šemovec i Petrijanec. Na kraju programa svi su se prisutni okrijepili toplim  čajem i kolačima.

Tekst: Sanja Habek

objavio: Igor Derdić   datum: 2. 12. 2019.