Četvrti razredi sudjelovali u radionici u sklopu projekta koji provodi Grad Varaždin i Grad Varaždinske Toplice

U sklopu projekta „PRavilnim primjerOM učimo zaštititi okOliš – PROMO“ koji provodi Grad Varaždin, a sunositelj je i Grad Varaždinske Toplice, 7. veljače 2020. u topličkoj školskoj dvorani održana je radionica i natjecanje na temu gospodarenja otpadom. Jedan od posebnih ciljeva ovoga projekta jest informirati i educirati djecu i mlade o važnosti odvajanja otpada.

U radionici, koju je održala gospođa Jelena Keretić, sudjelovali su učenici četvrtih razreda, a nazočile su i ravnateljica škole Goranka Štefanić i gradonačelnica Varaždinskih Toplica Dragica Ratković.

Kako učenici ne bi zaboravili ovo natjecanje, ali i znanje koje su usvojili, Grad Varaždin je nabavio i poklonio svim učenicima topličke škole kišobrane s logotipom projekta i elementima vidljivosti EU fondova.

Tekst: Sanja Habek

Fotografije: Fran Rošković, Mirna Veraja i Dajana Sakač

objavio: Igor Derdić   datum: 9. 2. 2020.