Dva novinarska rada osmašica odabrana su za županijski LiDraNo

U ponedjeljak, 10. veljače 2020. održana je međuopćinska smotra Lidrana za područje Novi Marof. Domaćin smotre ove je godine bila OŠ Visoko, a održala se u Kulturnom centru "Ivan Rabuzin" u Novom Marofu.

Ove su se godine učenici topličke škole natjecali u literarnom i novinarskome stvaralaštvu. Iva Plišo, učenica 4. razreda, te Marko Bujanec i Tena Bešenić, učenici 6. razreda, napisali su literarne radove. Njihove su mentorice Mirjana Bartolić i Ivana Obad Slavin.

Učenice osmog razreda Jelena Hrženjak i Elena Vuk natjecale su se u novinarskome stvaralaštvu (smaostalni novinarski radovi), a njihovi su radovi prošli na županijski Lidrano. Njihova je mentorica Sanja Habek.

Iz novinarskoga stvaralaštva za područje Novi Marof ukupno je predloženo pet radova na županijski Lidrano koji će se održati 13. ožujka 2020. u Novom Marofu.

Tekst i fotografije: Novinarska skupina

objavio: Igor Derdić   datum: 12. 2. 2020.