Prikupljanje dokumentacije za projekt – besplatna školska kuhinja

Poštovani roditelji!

U svrhu osiguranja prehrane učenika za školsku godinu 2020./2021., Varaždinska županija prikuplja potrebne podatke i dokumentaciju za prijavu za besplatnu školsku prehranu za djecu u riziku od siromaštva. Roditeljima se želi maksimalno olakšati i ubrzati proces prikupljanja dokumentacije.

Škola ima obvezu Zavodu za mirovinsko osiguranje Varaždin dostaviti popis nositelja koji ostvaruju pravo na dječji doplatak u 2020. godini. Ako imate Rješenje o dječjem doplatku iz 2020. godine, ispunite Zahtjev i Rješenje pošaljete s djetetom u školu. Ako je Rješenje starije od godinu dana, ispunite samo ovaj Zahtjev najkasnije do 14. listopada 2020. godine. Naknadni zahtjevi neće se prihvaćati.

Zahtjeve možete preuzeti dolje niže ispod ove objave, a isti će u utorak 6. listopada razrednici podijeliti učenicima.

Napominjemo da svi učenici plaćaju školsku kuhinju za rujan i listopad.

Priloženi dokumenti:
Zahtjev_za_Projekt_prehrana_2020-2021.docx (15.08 KB)

objavio: Igor Derdić   datum: 2. 10. 2020.